Hakkımızda

1985 yılında kurulmuştur.O dönem ithalat ve Türk parasını koruma kanunu dolayısıyla aletler İtalya’dan ithal edilmiştir(Şu an tabi ki yerlerini modernize edilmiş aletlere bırakmışlardır). Şu an 5-10 yıl spor yapanlar ve onların çocukları bu salonu bilirler veya duymuşlardır. Salonumuzda vücut geliştirme , basketbol , voleybol , futbol , yüzme milli takımı , olimpiyatlara katılan sporcular çalışmışlardır ve çalışmaktadırlar.

 Salonumuz bir fitness ve jimnastik salonu klasiğidir. Şu an dahil olmak üzere kapalı tek kat üzerinden en geniş spor salonudur(1600m2). Bir aile işletmesi olup spor salonları içersinde öncüdür. 22 senedir aynı yerde aynı işi yapan kaç tane iş yeri biliyorsunuz? Airport onlardan biridir işte , zamanın gereklerine uymuş ve tarihsel tecrübesiyle halen hizmetinizdedir.

Neden Spor Yapmalı ?

Bu soru bazılarına absürt gelebilir. Tıbbi ve teknik terimlerle herkesin bir cevabı vardır , gerekçelerini anlatırlar.%70 ‘i İngilizce ve Latincedir terimlerin ve sizlerde haklıdır herhalde dersiniz.

AMA AIRPORT FORM CENTER’ ın cevabı ise şudur: Çalışırız para kazanmak için , biriktiririz geleceğimizi garanti altına almak için vs… Öyle değil mi? Fakat çalışmanız ve geleceği yaşayabilmeniz için vücudunuzun ve ruhunuzun sağlıklı olması gerekmektedir. Biz burada devreye giriyoruz , bunun için spor kendinize de yaptığınız yatırımdır.

Spor Merkezinde Spor Yapmanım Yararları Nelerdir ?

1 – Spor konusundaki teknik gelişmelerden faydalanırsınız.
2 – Kendinize uygun nasıl spor yapmanız gerektiğini öğrenirsiniz.
3 – İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız onun getirdiği hava kirliliği , terör , gasp , vs.. gibi tehlikelerden korunursunuz.
4 – Vücut sağlığınıza kavuşursunuz.
5 – Psikolojik olarak olumlu katkılarından faydalanırsınız.
6 – Rekreasyon(boş zamanları değerlendirme) için uygun bir faaliyettir.
7 – Ayrıca sosyal bir çevredir.

Neden Kilo Alırız ?

Dünya üzerinde 7 milyar insan olduğu söylenir. Bunların hepsinin metabolizması değişiktir. Ama varılan ortak nokta şudur; Alınan Kalori – Harcanan Kalori = NETİCE Eğer alınan kalori fazlaysa kilo almaya başlarız , bu da şu demektir ya az yiyeceğiz yada çok hareket edeceğiz veya ikisi birden. İşin yeme kısmında sizlere sadece tavsiyelerde bulunabiliriz ama hareket yani yağ yakma kısmını bize bırakabilirsiniz çünkü 22 senedir bunu yapıyoruz.

BMI Calculator

ft
in
lbs
cm
kg
tr_TR