Hizmetlerimiz

Fitness

Akademiysen ve konusunda sertifikalı eğitmenler eşliğinde spor yapmanın ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.

Size Özel

Merkezimize gelen bir üyenin ilk olarak genel fiziki durumu incelenir ve ardından yağ-kas-kemik-su oranları ölçülür. Bu ölçümlerin doğrultusunda kişiye özel program açılarak hedeflerine daha hızlı ulaşılması sağlanır.

İlk Program

Üye ilk programını alırken alınan değerlere göre yönlendirilerek programı açılır. İlk olarak 4 haftalık bir adaptasyon programı açılır.

İkinci Program

Kişi adaptasyon programını başarıyla tamamlamıştır. Akademisyen eğitmenler üyenin sıkıntılarını göz önüne alarak kişiye uygun ikinci programı açmak için aydan aya yapılan yağ-kas-kemik-su oran ölçülerini tekrardan alarak performans değerlendirmesi yapar.

Personal Training

Üyelere istedikleri takdirde sunulan bire bir çalışma programıdır.AFAA tarafından özel olarak eğitilen eğitmenler tarafından hastasız ve zaman kaybı olmadan çalışma fırsatından faydalanma imkanı sağlar.

Aktiviteler

Sağlıklı olmanın yollarını sunan AIRPORT aynı zamanda hayata keyif katan aktivitelerde sunmaktadır.

Masa Tenisi
Üyelerimiz arasında düzenlenen turnuvamızda keyifli anlar yaşandı. Turnuvanın 1.si kupa kazanmanın yanında para ödülü ‘de almaya hak kazandı.

Paintball
Yazın gelmesiyle hareketlenen üyelerimize hareketli bir aktivite düzenledik. Eğlenceli ve zaman zaman komik anlar yaşandı.

Dart Turnuvası
Keskin gözler , konsantrasyon ve eğlence. Hepsinin bir arada olduğu dart turnuvası.

Ada Turları
Temiz hava almak , adalarımızı yazın güzelliğinde görüntülemek ve tabi ki bisiklet turuyla spor yapmak . Daha ne olsun 🙂

BMI Calculator

ft
in
lbs
cm
kg
tr_TR